EKTİD PAYDAŞLARI / DERNEK ÜYELERİ

AKÇAY OTELLERİ

AKÇAY RESTAURANTLARI

AKÇAY BÖLGESİNDEKİ DİĞER ÜYELER

Tatil zamanı hem güneşin güzelliği, hem denizin serinliği, hem de havanın temizliği çok büyük önem taşırken, ülkemizin Kuzey Ege bölgesi de birbirinden farklı ve ilgi çekici tatil beldeleri ile dikkatleri üzerinde toplar. Edremit ve çevresindeki tatil yerlerinin gelişmesine katkı sunan EKTİD (Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği) de farklı projeler ortaya koyarak Altınoluk ve Akçay gibi beldeleri güzelleştirmektedir. Gerek restoran işletmeleri, gerek otel işletmeleri ile ilgi gören Akçay bu kapsamda oldukça öne çıkarken, tesislerin güzelliği ve kullanışlılığı da kendini gösterir.

Kusursuz Akçay Otelleri

Tatilini Kazdağları’nın tertemiz atmosferi içinde yapmak isteyen tatilcilerin her anlamda memnun edilmesi otellerin kalitesine de bağlıdır. EKTİD bünyesinde yer alan Akçay otelleri de hizmet kalitesi ve sunulan imkanlar noktasında oldukça öne çıkarken, özellikle de otellerin konumları ve sundukları fırsatlar da ilgi görür. Hem sahilden yararlanıp güneşlenmek, hem denizde serinlemek, hem de otel odalarında rahatlamak Akçay’da mümkündür. Ayrıca, bütün bu otellerin doğa turları açısından da elverişli olduğu ve bu yönde de aktiviteler sunduğu görülebilirken, dileyen her tatilci Akçay otellerinden Kazdağları istikametine doğru turlara katılabilir.

En Güzel Akçay Restoran İşletmeleri

Sahil kesimine güzellik katan Akçay restoranları ve bağlı işletmeler de EKTİD önderliğinde gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Yöresel tatların denenebildiği, farklı lezzetlerin öne çıktığı, sağlıklı ve kaliteli menüler ile ziyaretçilerin memnun edildiği Akçay restoran işletmelerinde her geçen gün daha iyi ve üst düzey hizmet sunulduğu görülebilir. Akçay merkezinde de pek çok farklı tesis dikkat çeker.

EKTİD Akçay’ı Güzelleştirmeye Devam Ediyor

Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği (EKTİD) bölgedeki beldeleri geliştirmek için çaba gösterirken, Akçay da bu doğrultuda en güzel etkileri görmektedir. Dilerseniz siz de Akçay otellerinde konaklayabilir, beldenin bütün tesislerinden dilediğinizce yararlanabilirsiniz.