AKÇAY KIYI CAFE

Akçay Kıyı CafeAkçay Kıyı Cafe
Kıyı Kafe Akçay Manzara
Kıyı Cafe Akçay Bar
Kafe Kıyı Akçay Plaj
Cafe Kıyı Akçay Doğum Günü
Akçay Yavuz Otel Kıyı Kafe Kahvaltı
Akçay Kıyı Kafe Kahve
Akçay Kafe Kıyı Bahçe
Akçay Cafe Kıyı Üst Görünüm
Akçay Kıyı Kafe Fiyat Listesi
Akçay Kıyı Cafe Bar Menü

BÖLGE

Akçay

MEVKİ

Akçay Sahili

STATÜ

Cafe & Restaurant
TELEFON
ADRES
İNTERNET SİTESİ

Akçay Kıyı Kafe, Akçay Butik Yavuz Otel bünyesinde hizmet veren bir işletmedir. Akçay denince akla ilk gelen kafelerden olan Kıyı Kafe, denize sıfır özelliği taşır. Bahar ve yaz aylarında konuklarına sınırsız eğlence ve muhteşem vakit geçirme imkanı sunan bu kafe, kendine özel plajı ile beach partiler düzenleyebilme imkanı sunmaktadır.

Akçay Butik Yavuz Otel Özellikleri

Edremit’in en güzel yerlerinden olan Akçay’da bulunan otelin öne çıkan özelliği denize sıfır olmasıdır. Otel, kafe ve restoran olarak da hizmet sunmaktadır. Farklı oda konseptleri ile konuklarını en iyi şekilde ağırlayan otelde, maddi imkanlarınıza göre farklı seçenekler sunulmaktadır. Otel, oda ve kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir.

Akçay Kıyı Cafe Manzara
Akçay Lüx Otel Yavuz Aile

Otelin Odaları Nasıldır?

Otelde bütçenize göre konaklayabilmek için balkonsuz oda tercihi yapabilirsiniz. Bununla birlikte aile odası, deluxe oda ve standart oda konaklamaları da gerçekleştirebilirsiniz. Her oda kendine özgü bir tarz ile dekore edilmiştir. Bu sayede muhteşem bir tatil geçirmenize imkan sağlar. Otelin odalarında mini bar, televizyon ve klima gibi seçenekler de bulunmaktadır. Bununla birlikte buklet banyo ürünleri de mevcuttur.

Kıyı Kafede Kahvaltı

Otelin bünyesinde bulunan Kıyı Kafe, otele oldukça yakındır. Sahilde yer alan bu kafede sabahları eksiksiz ve organik ürünlerden oluşan kahvaltının tadını, deniz manzarası eşliğinde çıkarabilirsiniz. Öğlen ve akşam yemekleriniz için de bu kafeyi tercih edebilir ve deniz mahsulleri ile birlikte daha pek çok farklı lezzetin tadına bakabilirsiniz. Akşamları, sevdiğiniz kişi ile birlikte romantik bir yemek de yiyebilme imkanı bulabilirsiniz.

Akçay Kıyı Cafe Kahvaltı