AKÇAY YAVUZ OTEL

Akçay Yavuz OtelAkçay Yavuz Otel
Akçay Butik Yavuz Otel Lobi
Akçay Aile Oteli Denize Sıfır
Akçay Lüx Otel Aile Odası
Akçayda Deniz Manzaralı Cade Kahvaltı
Akçay Yavuz Otel Hesaplı Otel Odası
Akçay Deluxe Otel Aile Odası
Akçay Kıyı Cafe Bar Bölümü
Butik Yavuz Otel Sahil Oteli
Akçay Kıyı Cafe Kahvaltı

BÖLGE

Akçay

MEVKİ

Akçay Sahili

STATÜ

Butik Otel

KAPASİTE

24 Oda 60 Yatak
TELEFON
ADRES
İNTERNET SİTESİ
Akçay’da tatil yaparken en kaliteli konaklama seçeneğine sahip olmak, en iyi fırsatları değerlendirmek için Akçay Butik Yavuz Otel öne çıkmaktadır. Gerek uygun fiyatı, gerek tesis özellikleri ile ilgi gören bu otelde siz de sevdikleriniz ve kendiniz için oldukça iyi bir tatil zamanı geçirebilirsiniz. Ayrıca, Akçay’ın en meşhur sahil kafesi de otel bünyesinde yer almaktadır. Bölgeye geldiğinizde Kıyı Kafe diye sorduğunuzda herkes size gösterecektir.
Akçay Yavuz Otel Lobisi

Akçay Yavuz Otel Oda Özellikleri

3 kişilik 10 adet, 4 kişilik 1 adet ve 2 kişilik 13 adet odası ile kişiye özgü tatil ve konaklama hizmeti veren tesis, odaları mini var, televizyon, klima gibi unsurlarla da donatmıştır. Tuvalet ve banyo gibi internet de odalarda bulunur.

Otelde 3 farklı oda türü bulunuyor: Balkonlu odalar, Balkonsuz odalar ve Deluxe odalar. Ayrıca, 3 kişilik ve 4 kişilik aile odaları da bulunmaktadır.

Akçay Butik Yavuz Otel’in Çevre Aktiviteleri

Otele ait olan tekne ile dileyen her misafir istediği gibi deniz üstü gezintiye çıkabilir. Harika bir deniz turu için tekne kullanılabilir. Ayrıca, isteyen otel misafirleri Kazdağları safari turları ya da yunan adalarına tekne turları yapabilirler. Bu konuda da Akçay Yavuz Otel ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Bu konuda Akçay Otelleri içerisinde en başarılı organizasyonları burada bulabileceğinizden eminiz.

Akçay Kıyı Kafe

Otelde oda, kahvaltı ve akşam yemeği paket olarak verilebildiği gibi dileyen herkesin de oda kahvaltı ya da yarım pansiyon seçeneklerini değerlendirdikleri görülebilir. Yemekler son derece taze ve lezzetlidir.

Ayrıca, otelin bünyesinde yer alan Akçay Kıyı Kafe‘de alkollü ya da alkolsüz içecekleri veya istediğiniz yiyecekleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Akçay Yavuz Otel Lobisi

Otelin Konumu

Denize sıfır durumda bulunan, Akçay kordon merkezde yer alan otel özel plaja da sahiptir. Tesis bünyesinde alacarte restoran ve bar da bulunurken, tüm bu mekanlar aynı yerleşkede olduğu için konum da aynıdır.

Akçay Kıyı Cafe Deniz Manzaralı Kahvaltı

Yavuz Otel’e Nasıl Ulaşabilirim?

İstanbul’dan 380 km, Ankara’dan 600 km ve İzmir’den 190 km uzaklıkta yer alan Akçay, Balıkesir’e de 90 km mesafededir. Bu yollar üzerinden özel araç ya da otobüsler ile Akçay’a oradan da tesise varış söz konusudur.

Diğer Bilgiler

0-6 yaş için ücretsiz konaklama imkanı verilen otelde 6 ila 12 yaş arasındaki çocuklar ise %50 indirimlidir.

Kazdağları’nın temiz havasını içinize çekmek, aynı zamanda yemyeşil doğa ile masmavi denizin kesiştiği Akçay’da tatil yapmak için şimdi siz de bu otelde konaklayabilir ve keyfinize keyif katabilirsiniz.