BASINDA EKTİD HABERLERİ
Milliyet: Edremit Körfezi’nde Bayram Tatili YoğunluğuBASINDA BİZ Milliyet: Edremit Körfezi’nde Bayram Tatili Yoğunluğu

Edremit Körfezi Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Yavuz:"Tüm turistik işletmelerimizde rezervasyonlarımızı kapatmış durumdayız. Çok yoğun talep söz konusu. Şu anda merkezi noktalardaki turistik işletmelerde doluluk yüzde 100`e ulaştı" Ed-Bel Limited Şirketi Genel Müdürü Yakın:"Edremit Körfezi Kurban Bayramı`nda adeta doldu taştı diyebiliriz. Belediyemize ait 4 otelimizde bir kişilik bile boş yer kalmadı.

Milliyet: Kuzey Ege’deki Turizmciler Bayram YaptıBASINDA BİZ Milliyet: Kuzey Ege’deki Turizmciler Bayram Yaptı

Bölgenin tatil beldeleriyle ünlü Edremit Körfezi`ne bayram öncesi başlayan yoğun ilgi, turizmcilerin yüzünü güldürdü. EKTİD Başkanı Yavuz: "Talebe bakılırsa bayramdan çok daha fazla rezervasyon yaz sezonu için var. Bayramdan önce telefon aramaları çok değildi ama şimdi son derece yoğun"

Milliyet: Turizme ’bayram’ dopingi! Otellerde yer kalmadı...BASINDA BİZ Milliyet: Turizme ’bayram’ dopingi! Otellerde yer kalmadı...

Ramazan Bayramı dolayısıyla Antalya`da oteller yüzde 100 doldu. POYD Başkanı Hakan Duran, "Birçok otelde yer kalmadı, bundan sonra herkes ne bulursa oraya gitmeye çalışacak" dedi.

Habertürk: Ayvalık ve Edremit dolmak üzere, rezervasyonsuz gelen kapıda kalırBASINDA BİZ Habertürk: Ayvalık ve Edremit dolmak üzere, rezervasyonsuz gelen kapıda kalır

Ramazan Bayramı`nda iç turizmin en yoğun olacağı bölgelerden birisi de Ayvalık ve Edremit bölgesi. Rezervasyonlar yüzde 100`e doğru giderken, Ayvalık Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Ümit Özgültekin`den önemli bir uyarı geldi. Özgültekin, geçmiş bayramlarda rezervasyonsuz gelenlerin kalacak yer bulamadığı için başka yerlere gitmek zorunda kaldığını hatırlatarak, bu bayram tatilinde de

Milliyet: Turizm Merkezleri Çifte Bayram YapacakBASINDA BİZ Milliyet: Turizm Merkezleri Çifte Bayram Yapacak

Bu yıl yaz sezonunun başlangıcı olacak Ramazan Bayramı`nda, Edremit Körfezi ile Marmara`ya kıyı Erdek`te turizmciler ve esnaf adeta gün sayıyor25 binin üzerinde yatak kapasitesi, 127 bin civarında ikinci konutuyla sezonda önemli oranda turisti ağırlamaya hazırlanan Balıkesir`in Kuzey Ege kıyılarındaki tesislerde bayram için doluluk oranları yüzde 90`lara ulaştıEd-Bel Limited Şirketi Genel

Milliyet: Kazdağları Foto Maraton İle TanıtılacakBASINDA BİZ Milliyet: Kazdağları Foto Maraton İle Tanıtılacak

19-21 Mayıs tarihleri arasında Kazdağlarında yapılacak “1. Ulusal Kaz Dağlarında Yaşam ve Doğa Foto Maratonu” öncesinde bir basın toplantısı düzenlendi.

Ege Gündem: Yahya Yavuz, “Varlık içinde yokluk çekiyoruz”BASINDA BİZ Ege Gündem: Yahya Yavuz, “Varlık içinde yokluk çekiyoruz”

Edremit Körfezi Turizm Otelciler derneğinin 19-20-21 mayıs tarihlerinde düzenleyeceği foto maraton tanıtımı geçtiğimiz gün İda Natura Otelde basın toplantısı gerçekleşti.

Haberler.com: 1. Ulusal Kazdağları FotomaratonuBASINDA BİZ Haberler.com: 1. Ulusal Kazdağları Fotomaratonu" Başladı

Kazdağları`nın tanıtımı ve bölgedeki turizmin canlandırılması amacıyla, Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği ve Gülümseyin Çekiyorum Fotoğraf Kulübünce, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen "1. Ulusal Kaz Dağları Fotomaratonu" başladı.

Ege Gündem: 1.Ulusal Kazdağları Fotomaratonu için son 2 günBASINDA BİZ Ege Gündem: 1.Ulusal Kazdağları Fotomaratonu için son 2 gün

Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği ve Gülümseyin Çekiyorum Fotoğraf Kulübü tarafından, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda düzenlenen ‘1.Ulusal Kaz Dağları Foto Maratonu’na 2 gün kaldı.