EKTİD PAYDAŞLARI / DERNEK ÜYELERİ

EDREMİT OTELLERİ

EDREMİT BÖLGESİNDEKİ DİĞER ÜYELER

Dünyanın en güzel tatil bölgelerinin bir kısmı ülkemiz sınırları içinde yer alır. Yeşillikler, mavilikler ve doğanın en etkileyici renkleri içinde muazzam bir tatil geçirmek isteyen kimselerin uğrak yerleri arasında Edremit Körfezi de vardır. Son dönemlerde özellikle de EKTİD (Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği) önderliğinde gerçekleştirilen çeşitli tanıtım ve projeler ile de bölgenin yıldızı parlamaktadır.

Edremit’te Harika Mekanlar Bulunuyor

Edremit Körfezi’nin merkezi Edremit ilçesidir. Akçay, Altınoluk, Güre gibi beldeler Edremit’e bağlıdır. Oldukça gelişmiş bir ilçe olan Edremit, en ilgi çekici otellere ve restoranlara da sahiptir. Bundan dolayı da bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin Edremit otellerinde kalırken keyif alması, Edremit restoranlarında en lezzetli tatları denemesi mümkün olur.

EKTİD Edremit’i Daha İyi Tanıtıyor

Hizmet kalitelerini iyileştirerek bütün dünyaya daha güzel ve huzurlu bir Edremit sunmak isteyen EKTİD, sene içinde pek çok faaliyete imza atarak hem otellerin doluluk oranlarını artırmak, hem de restoran işletmeleri ve türlü mekanların daha sık ziyaret edilmesini sağlamak için çaba göstermektedir. Edremit tur şirketlerinin kaliteli hizmetleri de bu bağlamda ele alınırken, tatilcilere huzurlu, güzel ve naif bir fırsat sunulmaktadır.

EKTİD, Körfez Turizmini Canlandırıyor

Uygun fiyatlı Edremit otelleri ile Kuzey Ege’nin tadının çıkarılması sağlanırken, doğal ve organik beslenmek için de Edremit restoran işletmeleri tercih edilir. Denize girip doğayla iç içe olmak, Kazdağları’ndan gelen bol oksijeni solumak bu noktada önemlidir.