HABERLER / DUYURULARGüre Gelinçamı Piknik Yeri
Güre Gelinçamı Piknik Yeri

Güre Gelinçamı Piknik Yeri

Çarşamba, 02 Ağustos 2017

Edremit Güre’de yer alan Gelinçamı Piknik Alanı ailenizle veya arkadaşlarınızla güzel bir piknik keyfi yaşamanıza oldukça elverişlidir.

Yaz tatili olsun, hafta sonu tatilleri olsun her anlamda kaliteli ve güzel yerlerde geçirilmek istenir. Bu noktada ülkemiz güzellikler ile dolu iken, bilhassa da Kuzey Ege bölgesinde harika seçeneklerin olduğundan bahsedilebilir. Örnek olarak son zamanlarda EKTİD (Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği) önderliğinde gizli kalmış güzelliklerin de öne çıkarılması ile bu bölgeye olan ilgi de artmıştır. Güre Gelinçamı Piknik Yeri bu alanlar arasında ilk sıradadır.

EKTİD Gizli Güzellikleri Ortaya Çıkarıyor

Bölge halkının ve bir kısım turistin bildiği, büyüleyici ortamı ile kendini gösteren Güre Gelinçamı piknik yeri, EKTİD tarafından tanıtımının yapılması ile daha da popüler bir hal almıştır. Özellikle de yabancı turistlerin yeşillikler arasında enfes zamanlar geçirmesi, yerli turistlerin günün yorgunluğunu atmak için doğayla iç içe bir piknik aktivitesinde bulunması bu alanda son derece mümkündür. Güre turizm işletmeleri de yine bu bölgeye yakın durumda bulunur.

Yerli ve Yabancı Turistler Güre’yi Tercih Ediyor

Her geçen sene daha çok öne çıkan Güre, gerek otelleri, gerek restoranları ile renkli bir tatil serüveni sunarken, Güre Gelinçamı piknik yeri ile bu güzellikler artmaktadır. Dileyen herkes çocuklarıyla, sevdikleriyle ya da arkadaşları ile doğanın ve temiz havanın tadını burada çıkarabilir. Bilhassa da Kazdağları’nın bol oksijenli havası burada solunabilir. EKTİD da bu kapsamda çok değerli çalışmalar yaparak bölgeyi cazibe merkezi halinde getirmektedir.

Güre Gelinçamı Piknik Yeri - Foto Galeri

Piknik Alanı Gelinçamı Güre
Gelinçamı Piknik Alanı
Gelinçamı Piknik Güre