HABERLER / DUYURULARGüre Kaplıcalari
Güre Kaplıcalari

Güre Kaplıcalari

Yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çeken Güre Kaplıcaları, şifalı yanları ve sağlık konusundaki olumlu etkileri ile ön plandadır.

Dinlenmek, eğlenmek, huzur ve mutluluk bulmak için tatil zamanlarını güzel şekilde değerlendirmek isteyen herkes farklı destinasyonlara göz atabilirken, ülkemiz bu konuda çok renkli ve farklı seçeneklere sahiptir. Kuzey Ege yöresinde bulunan Edremit Körfezi her anlamda çekici ve albenili bir alan olmakla beraber, Altınoluk, Ayvalık ve Güre gibi beldeler de ziyaretçi akınına uğramaktadır. Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği (EKTİD) de bu anlamda sıklıkla projeler yürüterek çeşitli tanıtımlar gerçekleştirmekte ve gizli saklı kalmış doğal güzellikleri de ziyaretçilere sunmaktadır. Örnek olarak Güre Kaplıcaları bu konuda en güzel örnektir.

Güre Kaplıcaları Göz Kamaştırıyor

Gerek yerli turistlerin, gerek ise yabancı turistlerin dikkatini çeken Güre kaplıcaları şifalı yanları ve sağlık konusundaki olumlu etkileri ile öne çıkmaktadır. EKTİD de bu anlamda kaplıcaların faydalarını ortaya koyarken, bölgedeki turizm işletmelerini de tanıtarak turistlere en iyi hizmetlerin verilmesi için ön ayak olmaktadır. Güre otelleri, restoranları ve turizm işletmeleri kaliteli hizmet ve düşük fiyat politikaları ile bütün ziyaretçileri memnun etmeye çalışır. Kaplıcalar da hem sağlık, hem dinlenme, hem de keyifli vakit geçirme noktasında değerlendirilir.

En İyi Hizmet ve En Güzel Tesis Seçenekleri

Güre kaplıcaları ve çevresi, doğal güzellikler bakımından ziyadesi ile dikkat çekerken, aynı zamanda da tesislerin kalitesi ve kullanışlı olması da ziyaretçiler açısından önem teşkil eder. EKTİD de bu konuda hassas davranarak atılması gereken adımları dikkatle atmaktadır.

Güre Kaplıcalari - Foto Galeri

Güre Kaplıcaları Tabela
Güre Kaplıcaları Bahçe
Edremit Güre Kaplıcaları