EKTİD HABERLERİ ve DUYURULARI
Anadolu Ajansı: Edremit Körfezi’nde HABERLER Anadolu Ajansı: Edremit Körfezi’nde "2 kal 1 öde" dönemi

Kuzey Ege`nin tatil beldeleriyle ünlü Edremit Körfezi`ndeki turizm tesisleri, kış sezonu boyunca müşterilerinin her 2 günlük konaklamasından 1 günlük ücret alacak.

Edremit Körfezi Kış Turizmine AçılıyorHABERLER Edremit Körfezi Kış Turizmine Açılıyor

Efsanevi Kazdağları ve Madra Dağı, şifalı termal suları, 22 adet mavi bayraklı plajı, adaları ile yaz sezonunda nüfusu 2 milyonun üzerine çıkan Balıkesir`in Edremit Körfezi, kış turizmini verimli bir şekilde sağlayabilmek amacıyla seyahat acenteleriyle önemli anlaşmalara imza attı.

Anadolu Jet Edremit - Ankara Seferleri İçin ToplantıDUYURULAR Anadolu Jet Edremit - Ankara Seferleri İçin Toplantı

24/09/2017 Pazar günü saat 10:30`da Güre Adrina Otel`de Ankara`da faaliyet gösteren turizm acenteleri ile toplantımız vardır. Tüm sektör temsilcilerimizi bekliyoruz. Edremit Körfezi Turizm İşletmecileri Derneği Başkanı Yahya Yavuz.

Yeni İnternet Sitemiz AçıldıDUYURULAR Yeni İnternet Sitemiz Açıldı

EKTİD (Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği) yeni yönetimiyle bölgemizin kalkınması ve daha popüler bir hale gelmesi için çalışmalarına devam ediyor. Bu nedenle de bölgemizdeki ve şehrimizdeki üst düzey bürokrat ve görevlilerle gerçekleştirdiğimiz görüşmelerin yanı sıra, dijital dünyada da varlığımızı artırmaya çalışıyoruz.

EKTİD İçin Girişimlerimiz Devam EtmekteHABERLER EKTİD İçin Girişimlerimiz Devam Etmekte

Edremit Kaymakamımız Sayın Ali Sırmalı, Ticaret Odası Başkanımız Sayın Coşkun Salon ve Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saka ile birlikte EKTİD Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği olarak turizmi canlandırmak ve tüm bölgedeki işletmelerin verimini arttırmak için toplantılarımıza devam ediyoruz.

EKTİD 2017 EMİTT Fuarı’ndaHABERLER EKTİD 2017 EMİTT Fuarı’nda

EKTİD Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği olarak EMİTT Fuarında ziyaretlerimizi ve görüşmelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Başaran Ulusoy Ziyaretinin ArdındanHABERLER Başaran Ulusoy Ziyaretinin Ardından

Edremit Körfezinin turizmde bugüne kadar hak ettiği yere gelememesi vesilesi ile yapmış olduğumuz görüş alışverişi sonucu yeni bir sayfa açıp, bölgemizin makus kaderinin inşallah değişeceğine inanıyoruz .

EMİTT Fuarı Öncesi TÜRSAB ZiyaretiHABERLER EMİTT Fuarı Öncesi TÜRSAB Ziyareti

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP’ta gerçekleştirilen EMİTT Fuarı öncesinde TÜRSAB ziyareti gerçekleştirdik.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a ZiyaretHABERLER Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a Ziyaret

Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği olarak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın A. Edip Uğur’u ziyaret edip körfezimize turizm adına faydalı işlerin yapılması ve turizmi "2 aydan 12 aya nasıl çıkarabiliriz" konusu hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

Balıkesir Turizm Şube Müdürlüğü’ne ZiyaretHABERLER Balıkesir Turizm Şube Müdürlüğü’ne Ziyaret

Balıkesir Turizm Şube Müdürlüğü ziyaretimizde körfez turizminin geliştirilmesi adına neler yapabileceğimizi değerlendirdik.

1 2 » »