KAZDAĞI NATURA OTEL

Kazdağı Natura OtelKazdağı Natura Otel
Edremit Kazdağı İda Natura Genel Görünüm
Kazdağı İda Natura Otel Resepsiyon
Kazdağı İda Natura Manzara
Edremit Kazdağı Natura Şömine Akşam Yemeği
İda Natura Otel Kahvaltı
Otel İda Natura Kazdağı Balayı Odası
İda Natura Kazdağı Aile Odası
Otel İda Natura Odalar
Otel Kazdağı Natura Tuz Odası

BÖLGE

Kazdağları

MEVKİ

Akçay Sahili

STATÜ

2 Yıldızlı Otel

KAPASİTE

15 Oda 45 Yatak
TELEFON
ADRES
İNTERNET SİTESİ
Kazdağı İda Natura Otel Kaz Dağları’nın eteklerinde Kızılkeçili Köyü’nde bulunmaktadır. Kazdağı İda Natura Otel’de mitolojik ve endemik bitki türlerinin üzerine 12 farklı konseptte oda bulunmaktadır. Odalar 0-6 yaş için ücretsiz olduğu gibi 7-12 yaş arasında ise %50 indirimlidir.

Kazdağı İda Natura Otel Oda Özellikleri

Kazdağı İda Natura Balayı

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 12 farklı konseptte oda bulunmaktadır. Odalar 2 adet balayı odası, 4 adet ahşap oda, 4 adet çam kütüğü odası ve 2 adet natürel oda şeklindedir.

Konsept odalar; Bungalov evleri, Afrodit, Paris, Zeus, Eris, Hades, Ahşap evler, Apollo, Athena, Poseidon, Sarıkız, Hasanboğuldu, Helen ve Heradır. Odalarda ücretsiz WİFİ, 24 saat sıcak su, klima, mini bar, kasa, uydu yayını, dağ manzarası ve gece uyurken rahat uyumanızı sağlayacak olan, astım, bronşit gibi hastalıklara iyi gelen havayı temizleyen tuz lambaları bulunmaktadır.

Kazdağı İda Natura Otel Aktiviteleri

Otelde canınızın sıkılmasına fırsat yok çünkü her yaşa her zevke uygun aktiviteler mevcut. Otel içi aktiviteler; satranç, disko, bar, bisiklet kiralama, canlı müzik, tavla, okey, yüzülebilir dereler ve göller, kızılkeçili piknik alanıdır. Otel dışı aktiviteler; Kaz Dağları’nda safari ve trekking, Hasanboğuldu turları, Ayvalık adalar yat turu, midilli turları, Bozcaada turları.

Kazdağı Natura Tuz Odası
Kazdağı İda Natura Kahvaltı

Kazdağı İda Natura Otel’de Yeme ve İçme

Otelimizde kahvaltı ücrete dahil olup diğer yemek ve içmekler ücrete dahil değildir. Kahvaltı tamamen el yapımı olup bütün ürünüler organiktir. Kahvaltıdan sonra akşam yemeğine kadar acıkanlar ikindi zamanında İda Natura’nın kara ocaklarında yapılan nefis gözlemelerden tadabilirsiniz. Akşam yemeği için ise her gün fix menüler mevcuttur.

Kazdağı İda Natura Otel Ulaşım

Otelimiz Kaz Dağları’nın eteklerinde olup denize 2.5 km. dir. Otelimize kara ulaşımı yapabileceğiniz gibi en yakın olan Seyit Onbaşı Havalimanı’ndan da ulaşabilirsiniz.

Dağ ortamında sağlıklı bir tatil yapmak istiyorsanız Kazdağı İda Natura Otel tam size göre.

Kazdağı İda	Natura Genel Görünüm