EKTİD PAYDAŞLARI / DERNEK ÜYELERİ

KÜÇÜKKUYU OTELLERİ

KÜÇÜKKUYU BÖLGESİNDEKİ DİĞER ÜYELER

Balıkesir ilinin Edremit ilçesi, tatil yöreleri ve körfezi ile farkını ortaya koyar. Bölgenin bu denli popüler olmasında Kazdağları, tertemiz deniz, yemyeşil doğa, tertemiz hava ve birbirinden güzel tatil beldelerinin yer alması etkilidir. Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği, kısaca EKTİD, bu tanınma ve popüler olma halini çok daha yukarılara çıkarmak için çaba göstermektedir.

Küçükkuyu’nun Yıldızı Parlıyor

Bünyesindeki pek çok otel, restoran ve turizm işletmesi ile hizmet kalitelerini yükseltmeyi amaçlayan ve bölgeyi farklı enstrümanlar ile çok daha tanınır hale getirmeye çaba gösteren dernek, Küçükkuyu’ya ise ayrı bir önem vermektedir. Altınoluk, Akçay ya da Güre gibi beldelerin yanı sıra Küçükkuyu’nun yıldızının parlaması ile bölgeye gelen turist sayısı da bir hayli artarken, en kaliteli otel ve restoranlar da bu anlamda hazırlıklarını yapmakta ve misafirlerini ağırlamaktadırlar.

EKTİD için Küçükkuyu İşletmeleri Çok Kıymetli

Dünyanın pek çok yerinden Edremit Körfezi ve Kazdağları için bölgeye turistler gelirken, Küçükkuyu da doğal ortamı, denize olan yakınlığı ve kaliteli işletmeleri ile kendini gösterir. EKTİD de dernek yönetimi ve üyeleri ile bu bölgede etkin projeler yürütmektedir. Küçükkuyu otelleri konfor ve hizmet olarak üst seviyede sunumlar sağlarken, restoran işletmeleri de bölgeye ait yöresel tatlar ile beraber en lezzetli yemeklerin uygun fiyatlara ortaya konulmasına özen gösterir. Dileyen herkes bu bölgede sakin ve huzurlu bir tatil süreci geçirebilirken, en iyi mekanlardan da istifade etmek mümkün olur.