Yeni İnternet Sitemiz Açıldı

Yeni İnternet Sitemiz Açıldı

Cumartesi, 29 Temmuz 2017

EKTİD (Edremit Körfezi Turizm İşletmeleri Derneği) yeni yönetimiyle bölgemizin kalkınması ve daha popüler bir hale gelmesi için çalışmalarına devam ediyor. Bu nedenle de bölgemizdeki ve şehrimizdeki üst düzey bürokrat ve görevlilerle gerçekleştirdiğimiz görüşmelerin yanı sıra, dijital dünyada da varlığımızı artırmaya çalışıyoruz.

İnternette Daha Fazla Yer Alacağız

Bölgemizdeki neredeyse tüm turizm işletmelerinin internet dünyasında yeterince yer edinemediğini gördüğümüz için bu konuda da yenilikçi ve modern çalışmalara imza atmaya başladık. Bu bilinçle de hem derneğimizin, hem bölgemizin, hem de paydaşlarımızın internette daha iyi tanıtılmasını amaçlayarak yeni internet sitemizi faaliyete geçirdik.

Yenilikçi Vizyon

Bundan böyle, hem internette yapılan aramalarda hem de sosyal medya platformlarında derneğimizin ve de üyelerimizin daha fazla yer edinebilmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Bu vizyonda bizlere destek veren ve desteklerini esirgemeyeceğini düşündüğümüz dostlarımıza teşekkürlerimizi iletmek isteriz.

Bizlere bu konularda destek olmak veya fikirlerinizi sunmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Her türlü fikri itinayla dikkate alacağımızı bilmelisiniz.

EKTİD Yönetim Kurulu